Symbol recyklingu otoczony papierowymi opakowaniami.

DZIAŁANIA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

 

Dzięki współpracy z profesjonalistami pomagamy ludziom być pewnym ich zdrowia jamy ustnej przez całe życie. Poprzez naukę, a nawet i zabawę, staramy się wpłynąć na poprawę codziennych nawyków związanych z pielęgnacją jamy ustnej.

Naszym celem jest zmniejszenie częstotliwości występowania problemów, którym można zapobiegać. Wykorzystujemy wiedzę ekspercką, aby pomóc ludziom skutecznie i bezpiecznie dbać o swoje zdrowie. Zawsze staramy się tworzyć opakowania i formuły, które szanują planetę.

  • Współpraca z profesjonalistami

    Profesjonalizm leży u podstaw tego, kim jesteśmy - pomagamy kształcić przyszłych specjalistów na uniwersytetach i współpracujemy z ekspertami, aby rozwijać i ulepszać naszą naukę. Z jednym wspólnym celem - lepsze zdrowie jamy ustnej dla wszystkich.

  • Nauka o zdrowiu jamy ustnej

    To sedno wszystkiego co robimy, aby pomóc ludziom w codziennych zmaganiach ze zdrowiem jamy ustnej: ubytki, ból związany z nadwrażliwością, erozja szkliwa, żółknięcie zębów. Dzięki temu mogą żyć pełnią życia.

  • Edukacja i opieka

    Dajemy ludziom pewność co do zdrowia jamy ustnej - służymy radą, odpowiadamy na pytania i dzielimy się naszą wiedzą ze wszystkimi. Jesteśmy tam, gdzie ludzie nas potrzebują: w szkołach, aby edukować dzieci, w terenie, aby zapewnić opiekę ludziom i współpracować z organizacjami charytatywnymi i organizacjami pozarządowymi, oraz w gabinetach dentystycznych, aby zapewnić najlepszą opiekę.